piątek, 23 grudnia 2011

Zgrzebny czas
To będą kolejne święta, w które nie nauczyłam się dekupażować bombek i żadnego innego świątecznego akcentu też nie było i już nie będzie a szkoda, bo to dobry moment na poużywanie najbardziej kolorowych z kolorów, ale nie było czasu i  tylko mam nadzieję, że nie zaśniemy przy wigilijnym stole ze zmęczenia po  próbie odgruzowania ruderki na tych kilka świątecznych dni, bo potem wszystko i tak wróci do stanu sprzed. Nasze wigilijne menu będzie zawierać potrawy:  cozdążętobędzieaconietonie jednak myślę sobie, że będą  to święta, których nigdy nie zapomnimy  i życzę wszystkim, którzy zaglądają na mojego bloga żeby dla Was były też niezapomniane, choć niekoniecznie spędzone w śpiworach na deskach podłogowych i jeszcze spokojne i mądre cokolwiek to dla kogokolwiek znaczy.

22 komentarze:

 1. Grażynko! To wszystko nic! Najważniejsze, że jest miłość, nadzieja i wiara w jutrzejszy dzień!
  Życzę Tobie i najbliższym aby Święta upłynęły we wspaniałej atmosferze ciepła i bliskości, tej rzeczywistej i duchowej.
  Ściskam Cię serdecznie i przesyłam ciepłe myśli.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowych i spokojnych Świąt Wam życzę, pełnych bliskości, bo to chyba jest najważniejsze w tym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 3. ZDROWYCH RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
  NAJPIĘKNIEJSZYCH ZE WSZYSTKICH ŚWIĄT
  SZCZĘŚCIA I RADOŚCI SPĘDZENIA Z NAJBLIŻSZYMI
  ILE GWIAZD NA NIEBIE TYLE MIŁOŚCI WOKOŁO CIEBIE

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowych, pięknych i radosnych Świąt! A "ruderka" niech będzie dla Was najszczęśliwszym miejscem na Ziemi. Ściskam serdecznie. Hania

  OdpowiedzUsuń
 6. A co tam, że w śpiworach... i tak zamieniłabym się z Tobą na święta śpiworowe i"co-zdążę-to-będzie" ale już w naszej wymarzonej ruince... :-) W zasadzie to u nas trochę podobnie, bo ja sobie spokojnie pichcę, a Padre rozgarnia kruszywo na podjeździe, bo właśnie przywieźli (spóźnieni o tydzień). Ale już uciął kilka gałązek jedliny, poźniej będziemy dekorować...
  I będą to na pewno Święta niezapomniane, bo nasze pierwsze tak naprawdę całkowicie razem, bez podróży i nerwowości...
  Garszynko, życzę żeby się Wam szczęściło, niech się spełnią marzenia i niech ciepło wypełnia Wasze serca!
  Ściskam najczulej

  OdpowiedzUsuń
 7. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Tobie oraz Twoim bliskim wiele radości, miłości i obfitych łask płynących z betlejemskiego żłóbka oraz bardzo szczęśliwego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla Ciebie Grażynko i całej Twojej Ekipy Ruderkowej, również najlepsze życzenia na Święta!
  Trzymajcie się cieplutko w tych śpiworkach:).

  OdpowiedzUsuń
 9. Grażynko co się odwlecze to nieuciecze za rok może już na spokojnie wydekupażujesz te Swoje wymarzone bombki i zawiesisz na choince w Swojej wyremontowanej chałupce, czego z całego serca Ci życzę. Na te Święta ciesz się z tego co masz bo tak rzadko nam się zdarza dziękować za to co już dostaliśmy. W śpiworach też może być fajnie :))

  OdpowiedzUsuń
 10. Graszynko życzę Ci spokojnych, zdrowych Świąt. Niech to będzie dobry czas.

  OdpowiedzUsuń
 11. Grażynko-wszystkiego co najlepsze!!!:)Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 12. Ty wiesz, że te święta będą inne - bo w spokoju będziecie delektować się efektami swojej pracy, która jest zaczynem tego co będzie kiedyś jeszcze piękniejsze. A Twoje menu ogromnie mi się podoba! Odtąd będę się zawsze stosować do tego :)Zresztą nawet przy kawie i serniku chałwowym (jak w tamtym roku, pamiętasz?) te święta będą wyjątkowe.
  Przeżyjcie je w spokoju i cichej Waszej radości!

  OdpowiedzUsuń
 13. wszystkiego najpiekniejszego na Swieta Ci zycze! Oby Nowy Rok byl dla Was laskawy, a Ciebie niech dalej nie opuszcza artystyczne zaciecie:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Cudownych Świąt, zdrowia, spokoju i wspaniałego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 15. Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok i szybkiego zakończenia remontu:-)

  OdpowiedzUsuń
 16. Przepraszam, że tak późno to z wiadomych powodów bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Paniom za życzenia świąteczne, noworoczne i wszelkie inne i również życzę wszystkiego najlepszego.

  OdpowiedzUsuń
 17. Na zbliżający się Nowy Rok niechaj Chrystusa siła niepojęta, rozjaśni każdy życia mrok. A gdy zapłoną sztuczne ognie i płynie piękna nutka, idzie Nowy Rok, stary już umyka; więc wzniesiemy puchary, przetańczymy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Oby Nowy Rok byt dla Ciebie najlepszy, żeby przyszły same jasne dni, żeby sny były kolorowe, wieczory pełne nadziei, a poranki beztroskie .Stary rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęścia w miłości. Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 18. Grażynko, dziękuję Ci za słowa zostawione przed chwila u mnie. Życzę Ci w nadchodzącym roku tylko dobrych zmian, tylko dobrych przeżyć i tylko dobrych decyzji. Zdrowia i sił, by marzenia zamieniać w rzeczywistość. Skończenia tego, co zaczęte, zamknięcia tego, co otwarte. Wiary w to, że zawsze może być lepiej. Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 19. Kochana! Abyś była zdrowa, miała siłę i ochotę realizować marzenia i aby ruderka zmieniła się w wymarzone miejsce.....
  I wielu nowych Toile de Jouy !
  Ściskam Cie mocno:) i dziękuję za tę dobrą energię, którą u mnie zostawiasz!

  OdpowiedzUsuń
 20. Życzę Ci wszystkiego najpiękniejszego w całym Nowym Roku: zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, ludzkiej życzliwości oraz zamiany ruderki w wymarzone miejsce!

  OdpowiedzUsuń
 21. Wiatr goni chmury po niebie,
  Bawi się czuprynami drzew,
  Zasłania słońcu ziemię
  I spuszcza na nią deszcz.
  Płaczą chmury bez końca
  Rzęsiście roniąc łzy,
  A my tęsknimy do słońca
  Czekając na ciepłe dni

  OdpowiedzUsuń